30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Vatan topraklarının emperyalist güçlerden kurtarıldığı 30 Ağustos, ulusumuzun gücünü ve tam bağımsızlığını tüm dünyaya ilan ettiği gündür.

26 Ağustos 1922’de Kocatepe’de başlayıp 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da zaferle sonuçlanan ve 9 Eylül 1922’de İzmir’in kurtuluşuyla taçlanan Büyük Zafer’imizi 98 yıldır büyük bir onurla kutluyoruz ve kutlamaya da devam edeceğiz.

Gazi Mustafa Kemal, silah arkadaşları ve bu uğurda can veren her değerimizi saygı ve özlemle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.Yazar: Kerem Kofteoglu
1963’te Mardin’de doğdu. İlk ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Dünya gazetesinde Reklam Bölümü'nde işe başladı. Sonra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nı takip eden muhabirlerden biri oldu. Daha sonra sırasıyla Hürriyet Gazetesi’ne bağlı haftalık Ekonomist Dergisi ve Sabah grubunun Para dergisinde çalıştı. Bir dönem Turizm Yazarları Derneği’nin (TUYED) Başkanlığını yürüten Köfteoğlu, halen çeşitli dergilerde serbest gazetecilik yapıp, bazı kurumlara basın ve turizm danışmanlığı hizmeti veriyor.