İDSO, arp sanatçısı Bahar Göksu’ya eşlik edecek

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 17 Ocak 2020 Cuma akşamı saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’ nda ( CRR ) Orkestra Şefi Antonio Pirolli yönetiminde solist Bahar Göksu’ya ( Arp ) eşlik edecek.

Konserde; Marcel Tournier’in “ Feerie”, Maurice Ravel’in “Introduction et Allegro” Ottorino Respighi’nin “Antik Aryalar“ ve Pyotr İlyiç Çaykovski’nin “Yaylı Çalgılar Serenadı” adlı eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü Bülent Evcil; “17 Ocak 2020 Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz konserimizde tüm müzikseverleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor.

PROGRAM :

• Marcel Tournier “ Feerie”
• Maurice Ravel “ Introduction et Allegro”
• Ottorino Respighi’ “ Antik Aryalar“
• Pyotr İlyiç Çaykovski “ Yaylı Çalgılar Serenadı”Yazar: Kerem Kofteoglu
1963’te Mardin’de doğdu. İlk ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Dünya gazetesinde Reklam Bölümü'nde işe başladı. Sonra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nı takip eden muhabirlerden biri oldu. Daha sonra sırasıyla Hürriyet Gazetesi’ne bağlı haftalık Ekonomist Dergisi ve Sabah grubunun Para dergisinde çalıştı. Bir dönem Turizm Yazarları Derneği’nin (TUYED) Başkanlığını yürüten Köfteoğlu, halen çeşitli dergilerde serbest gazetecilik yapıp, bazı kurumlara basın ve turizm danışmanlığı hizmeti veriyor.