NHC-GGROUP’tan sağlık turizminde birleştirilmiş butik hizmet

NHC- İstanbul Clinic olarak sağlık turizminde butik hizmet sunan girişimci Roza Gül, yurtiçi ve yurtdışındaki çalışmalarını NHC-GGROUP çatısı altında birleştirdi.

Hollanda’da doğup, eğitimini tamamladıktan sonra bir süre global şirketlerde profesyonel olarak çalışan girişimci iş kadını Roza Gül, ilk yatırımını 2018 yılında İstanbul’da yaptı. Uluslararası standartlarda Fairmont Oteli’nin de bulunduğu Quasar binasında NHC- İstanbul Clinic’i hizmete açan Gül, eşi Bekir Gül’ün de tam desteğiyle çalışmalarını İstanbul ve Amsterdam merkezli olarak sürdürüyor.
Gül, Türk ve yabancı dostlarının isteğiyle çalışmalarını; sağlık turizmi dışında ticari ve kıymetli gayrimenkul pazarlaması, ihracat, tedarik ve fonlama konularında danışmanlık yapmak üzere kurumsal bir yapıya kavuşturdu. NHC – GGroup, sağlık turizmi başta grup şirketlerinde profesyonel ekibiyle son derece butik projelerle çalışmalarını sürdürüyor.

Bu arada NHC – GGroup’un iletişim hizmetlerini Bengü Bilik’in kurduğu BEZE Group’un yürüteceği açıklandı. NHC– GGroup Yönetim Kurulu Başkanı Roza Gül; konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ İstanbul’dan Anadolu’ya, diğer Avrupa ülkelerine, İtalya, özellikle Körfez ülkelerine dönük projelerimizde yanımızda deneyim ve birikimiyle BEZE Group’un olması bize güç veriyor. BEZE’nin bu ülkelerde yıllardır sürdürdüğü danışmanlık yanında operasyonel tanıtım, iletişim, etkinlik yönetimi deneyimlerinden destek almaktan memnunuz.”Yazar: Kerem Kofteoglu
1963’te Mardin’de doğdu. İlk ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Dünya gazetesinde Reklam Bölümü'nde işe başladı. Sonra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nı takip eden muhabirlerden biri oldu. Daha sonra sırasıyla Hürriyet Gazetesi’ne bağlı haftalık Ekonomist Dergisi ve Sabah grubunun Para dergisinde çalıştı. Bir dönem Turizm Yazarları Derneği’nin (TUYED) Başkanlığını yürüten Köfteoğlu, halen çeşitli dergilerde serbest gazetecilik yapıp, bazı kurumlara basın ve turizm danışmanlığı hizmeti veriyor.