“Doğru yerde
Doğru zamanda
Uzman ekiplerle...”
Kerem Köfteoğlu
basın, danışmanlık, organizasyon

Hakkımızda

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim

Markanız veya şirketinizin dijital dünyada etkin tanıtıp, rakiplerinizin bir adım önünde olmak istiyorsanız size internet dünyasında, televizyon, gazete, dergi, radyo, açık hava ve tüm reklam networklerinde etkili, ölçülebilir ve raporlanabilir iletişim ürünleri sunuyoruz.
Reklam kampanyalarınızın yanı sıra, dijital pazarlama, tanıtım videoları, sosyal medya hesaplarınızı yönetmeye ve dijital alanda ihtiyaç duyacağınız her konuda size kreatif çözümler sunmaya hazırız.
Dünyanın yükselen yıldızı Çin ile iş yapmak veya ülkeyi bir şekilde keşfetmek mi istiyorsunuz? Türkiye’de ilk Çince kursunu açan, 2002 yılından bu yana da Çin konusunda geniş yelpazede etkinliklere imza atan Türk-Çin Kültür Derneği ile doğru çözümler sunmaya hazırız.

Çin’in kültürü, turizmi, sporu, sanatı, mutfağı ve tıbbı konularında çeşitli eğitim, seminer ve etkinlikler gerçekleştirdik. Çin’e açılmak isteyen iş dünyasına ticari danışmanlığın yanı sıra, Çin vizesi konusunda da çözümler üretiyoruz. Çin veya Türkiye’de gerçekleştireceğiniz etkinliğinizi organize ediyor, ihtiyaç duyacağınız yazılı-sözlü çevirilerimizle riskinizi en aza indiriyoruz.

Metin-basın bülteni yazımı, kurumsal dergi ya da basın danışmanlığı-PR konusunda bir ihtiyacınız mı var? Ekibimizde yılların gazetecilik deneyimine sahip arkadaşlarımız bir eposta, telefon kadar size yakın. Arayın şirket bülteni-newsletter, dergi, kitap içeriklerinizi oluşturalım. Basınla doğru iletişim için size stratejik kurumsal danışmanlık hizmeti verelim.
İş’e yarar bir toplantı, forum, seminer yapmak istiyorsanız, bu alandaki deneyimlerimiz sayesinde hazırlayacağımız Etkinlik Yönetim Planı ile sizi hedefinize ulaştırıyoruz.