Merhaba!

Burada sizlerle yıllar içinde turizm hakkında duyduklarımı ve gezip gördüğüm yerlerden edindiğim izlenimlerimi paylaşacağım. Blogun sayfalarını hazırlarken tek yanlı  düşüncelerle hareket etmek istemiyorum.

Tam tersine… Bazen bilgi-deneyimlerimi paylaşacağım, bazen de sizlerden yeni şeyler öğrenmeye çalışacağım. Sonra bakacağız ki bir arpa yol gitmişiz…

Açık söylemek gerekirse, yazacaklarıma çok büyük bir anlam veya görevler yüklemekten yana değilim.  Yapmaya çalışacağım tek şey; bilgi-deneyim paylaşıp başkalarının öneri ve bilgilerinden yararlanmak. Ne bir eksik ne bir fazla hepsi bu kadar!

Şimdi gelin turist olalım, turizmle ilgili bilgilerimizi birbirimizle paylaşalım…Yazar: Kerem Kofteoglu
1963’te Mardin’de doğdu. İlk ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Dünya gazetesinde Reklam Bölümü'nde işe başladı. Sonra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nı takip eden muhabirlerden biri oldu. Daha sonra sırasıyla Hürriyet Gazetesi’ne bağlı haftalık Ekonomist Dergisi ve Sabah grubunun Para dergisinde çalıştı. Bir dönem Turizm Yazarları Derneği’nin (TUYED) Başkanlığını yürüten Köfteoğlu, halen çeşitli dergilerde serbest gazetecilik yapıp, bazı kurumlara basın ve turizm danışmanlığı hizmeti veriyor.

Bir cevap yazın