İDSO, Kadınlar Günü’nde Özgecan Günöz’e eşlik edecek

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 06 Mart 2020 Cuma akşamı saat 20.00’de “Dünya Kadınlar Günü Konseri’nde  Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Orkestra Şefi Howard Griffiths yönetiminde keman sanatçısı solist Özgecan Günöz’e  eşlik edecek.

Konserde; Astor Piazzolla’nın “ Buenos Aires’te 4 Mevsim” ve Pyotr İlyiç Çaykovski’nin    “ Senfoni No.6 – Patetik”  adlı eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü Bülent Evcil; “ Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda  Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde gerçekleştireceğimiz bu anlamlı  konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çok özel bir gün. Konserimizi tüm kadınlarımıza armağan ediyoruz. Dünyadaki, ülkemizdeki ve üyelerimiz arasındaki tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” diyor.                                

PROGRAM :

  • Astor Piazzolla  “ Buenos Aires’te 4 Mevsim”                         
  • Pyotr İlyiç Çaykovski  “ Senfoni No.6 – Patetik”

 Yazar: Kerem Kofteoglu
1963’te Mardin’de doğdu. İlk ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Dünya gazetesinde Reklam Bölümü'nde işe başladı. Sonra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nı takip eden muhabirlerden biri oldu. Daha sonra sırasıyla Hürriyet Gazetesi’ne bağlı haftalık Ekonomist Dergisi ve Sabah grubunun Para dergisinde çalıştı. Bir dönem Turizm Yazarları Derneği’nin (TUYED) Başkanlığını yürüten Köfteoğlu, halen çeşitli dergilerde serbest gazetecilik yapıp, bazı kurumlara basın ve turizm danışmanlığı hizmeti veriyor.