İDSO, piyanist Emre Yavuz’a eşlik edecek

İDSO DenizBank Konserleri’nde Şubat  Ayının Son Konseri  Caddebostan Kültür Merkezi’nde. Şef Ender Sakpınar önderliğindeki İDSO, piyanist Emre Yavuz’a eşlik edecek.

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 28 Şubat 2020 Cuma  akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde ( CKM )  Orkestra Şefi Ender Sakpınar yönetiminde solist Emre Yavuz’a  ( Piyano ) eşlik edecek. Konserde;  Maurice Ravel’in Sol Majör Piyano Konçertosu” ve Aleksandr       Borodin’in “ Senfoni No.2”  adlı eserleri icra  edilecek.

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “28 Şubat 2020  Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz             konserde tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde   görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Maurice Ravel Sol Majör Piyano Konçertosu”                               
  • Aleksandr Borodin “ Senfoni No.2”     


Yazar: Kerem Kofteoglu
1963’te Mardin’de doğdu. İlk ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Dünya gazetesinde Reklam Bölümü'nde işe başladı. Sonra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nı takip eden muhabirlerden biri oldu. Daha sonra sırasıyla Hürriyet Gazetesi’ne bağlı haftalık Ekonomist Dergisi ve Sabah grubunun Para dergisinde çalıştı. Bir dönem Turizm Yazarları Derneği’nin (TUYED) Başkanlığını yürüten Köfteoğlu, halen çeşitli dergilerde serbest gazetecilik yapıp, bazı kurumlara basın ve turizm danışmanlığı hizmeti veriyor.